Forum Dieter Bohlen.pl Strona Główna  
 FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
 Nowy, niewydany stary album Blue System? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Modern Jeanne




Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 17037 Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 18:41, 01 Maj 2024 Powrót do góry

Piotrek usiądź lepiej, bo jak siedzisz to spadniesz z krzesła, więc może jednak wstań i idź po deflibator jeśli masz problemy z sercem a następnie się połóż.
Zobacz co dziś znalazłam.To niby album Blue System, jakiś jakby demo,nie wydany wcześniej czy nie wiem co .
Właśnie co to jest rozkminiam dziś cały dzień.

Chórki SIB ( śliczne, z Kohlerem nawet ) są tam na sto procent, natomiast czy na głównym wokalu jest Dieter tego na tą chwilę ustalić nie umiem pomimo że znam jego głos na wylot.

Raczej nie, choć nagrania brzmią jak nagrane w latach 80 lub wcześniej, a Didi dziwnie potrafił brzmieć na początkowych nagraniach z Bonza i innych czy demówkach.

Pod linkiem z YT masz link do pobrania, lepiej to zrób zanim zablokują bo to Sib z szyldem BS. Jeśli DB nie miał w tym udziału to się przyczepi o prawa autorskie i wykorzystanie, nazwy, logo BS

https://youtu.be/l1x-gpcow0g?si=y0b4DtVWvfU_XQgU


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Modern Jeanne




Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 17037 Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:37, 01 Maj 2024 Powrót do góry

https://youtu.be/l1x-gpcow0g?si=y0b4DtVWvfU_XQgU
Ja pier..ole to kurw .a Dieter w zwrotach. Dziś w kółko to leci bo nie wierzyłam. Churzystow SIB mamy oryginalnych i z mocno słyszanym sw.pamieci Rolfem.
Ale perełka!
Ciekawe kto to udostępnił zaledwie 9 dni temu. SIB czy DB?
Jedni mogą gryźć koty z drugimi i mam nadzieję że ten wyciek nie trafi do sądu, jak było kiedyś pomiędzy nimi.
Osobiście jestem zachwycona, dla tej chwili warto było żyć, grzebać w necie o nich, rozkminiam. To jest piękne, myślę że powstało w latach 80 bo przypomina MT a nie BS. Może to demowki, które TA miał śpiewać.
SIB przezaje fajne, cudne wokale jak zawsze w MT czy SIB. Tylko że teraz słuchamy ich i DB chyba z lat 80!


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Modern Jeanne




Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 17037 Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 20:58, 01 Maj 2024 Powrót do góry

W przypadku tych nagrań, czy są one autentyczne czy też nie rozważam też inna wersję. Są programy do syntezy mowy, wystarczy że dasz próbkę głosu to Ci będzie potem gadać, śpiewać. I dlatego DB, SIB jest a kompozycje czyje? Jeszcze pozostaje to dla mnie zagadką, czy to jest oryginał, czy zmajstrowane nagrania ja przy MT
" Oh She Back "
Pomimo wszystkiego są piękne, aż tak bardzo że...chciałoby się wtedy wierzyć że to DB, SIB czy TA maczali w tym palce a nie Fan Made. Jeśli to jest Fan Made to kocham tego fana co to stworzył bo wiedział czego fan by chciał.

Ale jeszcze nie mam potwierdzenia oryginalności tych nagrań,więc kto wie czy to nie SIB wypuścili demowki, czy nawet gotowe nagrania o których DB nie wspomniał.

Taką tezę wysnuć można obserwując działalność SIB ich projekty ale nie tylko. Gdy patrzy się na profil Michaela można dostać szoku ile starych nagrań z początków działalności udostępnia ale zawsze bez DB a tu taka perła. Na swoim profilu nie udostępnił ale to cudo jest.❗👍‼️❗👍‼️😱


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Modern Jeanne




Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 17037 Przeczytał: 1 temat

Pomógł: 9 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 22:24, 01 Maj 2024 Powrót do góry

Rozkminiam ta zagadkę, autentyczności tych nagrań z linku który wkleiłem w pierwszym temacie. Nie sądzę że to jest autentyczne, to sample urzyte w programach muzycznych.
To nagranie obrazuje jak daleko można się posunąć ( mamy tu cały SIB w chórkach pomimo że nagranie to Fan Made)
https://youtu.be/Sjtcn8I8sv8?si=kNZf87e7JxskI2R1

Echh ten internet, tak się nakręciłam a tu same oszustwa....
Jednak jeśli te osoby które stworzyły tak fajna muzę z naszymi ulubieńcami jednak spowodowaly że mnie zakręciło i wciągnęło niech robią to dalej byle by tylko DB i TA czy SIB się o tym nie dowiedzieli he he. Bo robią to fajnie, własne melodie, aranże itp.

Ja jeszcze nie wierzę , że tamte nagrania nie są oryginalne, może napiszę do któregoś z SIB czy Perriera to odpowie. Do DB też z tym walić ale on może nerwowo zareagować he he

Bądź co bądź nagrania są fajne, nawet jeśli stworzyli je fani dla fanów.

Ps. To chyba ruscy sądząc po języku, ale Rosja to nie kraj a stan umysłu. To żart był. Miałam wielu przyjaciół , fanów a nie tylko z Rosji, wojna mnie do nich zniechęciła. Nie powinna, bo nie każdy Rosjanin to Putin.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:      
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu


 Skocz do:   



Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)